Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jaworzyna Śląska

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

1 750 000 zł288 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 288m2 (232m2 użytkowej), usytuowany na działce 7 arów, wybudowany w 2022 roku. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

270 000 zł59,20 m² 4 561 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie w sercu Jaworzyny Śląskiej! Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą! Na powierzchnię 59,2m2 składają się: - przestronny salon - pokój - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

99 000 zł72 m² 1 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciekawa nieruchomość z potencjałem- pawilon handlowy. Lokalizacja: wieś w Gminie Jaworzyna Śląska, łatwy i szybki dojazd do większych miast Rozkład: sala usługowo-sprzedażowa ok 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupokojowe mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie przeszło kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Willa Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

1 200 000 zł410 m² 2 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Polecamy do zakupu unikatową nieruchomość Willę Fisher, zlokalizowaną w Jaworzynie Śląskiej, tuż przy Muzeum Kolejnictwa, jednej z najbardziej popularnych atrakcji tego miasta. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

380 000 zł115 m² 3 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Połowa domu - bliskie okolice Jaworzyny Śląskiej. Dom poniemiecki wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Na powierzchnię części mieszkalnej składają się dwa poziomy. Na parterze jest duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

80 000 zł220 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferta na wyłączność izyda nieruchomości- zakup i prezentacje za pośrednictwem biura Idealna oferta na warsztat ,stolarnię, różnorakie usługi- lokalizacja przy drodze Świdnica-Strzegom- wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

599 000 zł98,50 m² 6 081,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W kameralnej części Jaworzyny Śląskiej powstaje osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Powierzchnia domu to 98,50m2 rozmieszczona na dwóch kondygnacjach: parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum Jaworzyny Śląskiej, w pobliżu markety, sklepy ogólnospożywcze, usługi, w zasięgu pieszego stacja pkp, przystanek autobusowy. Kamienica zadbana, elewacja i dach po.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

585 000 zł246,88 m² 2 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym niedaleko Jaworzyny Śląskiej. Lokalizacja: spokojna miejscowość niedaleko Jaworzyny Śląskiej (niecałe 5 minut podróży samochodem). Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

1 100 000 zł360 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Tylko u Nas Możliwa zamiana na mniejszy domek- ok 80-120m2- dolnośląskie, zielonogórskie- ewentualnie inne lokalizacje Duży dom 2-rodzinny z 2001roku- idealny dla rodziny 2-pokoleniowej(tak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

170 000 zł56,50 m² 3 008,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny! Mieszkanie do kapitalnego remontu, i piętro, dwa pokoje, kuchnia, łazienka do wydzielenia - podłączone media, hydraulika i elektryka zrobione. Przewidziane ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

683 500 zł147,69 m² 4 627,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny z garażem kilka minut od Jaworzyny Śląskiej. Sprzedawany dom ma powierzchnię 147,69 mkw i został posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

105 000 zł43 m² 2 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gmina Jaworzyna Śląska- kawalerka na parterze Lokalizacja: cicha i spokojna wioska w Gminie Jaworzyna Śląska- do Jaworzyny czy Żarowa około 5km. Mieszkanie w budynku kilkurodzinnym- jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

227 900 zł1 000 m² 227,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana 1000 m2, przy ulicy 1 Maja - Jaworzyna Śląska, media przy działce Teren położony w spokojnej części Jaworzyny Śląskiej. - dojazd drogą utwardzoną. - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

249 000 zł44,02 m² 5 656,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przedstawiam mieszkanie trzypokojowe położone na drugim piętrze budynku przy ul. Kościuszki w Jaworzynie Śląskiej. Nieruchomość stanowi dobrą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

385 000 zł103,70 m² 3 712,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lub zamiany 3-pokojowe mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej o powierzchni 71,3 m2 usytuowane na I piętrze kamienicy (po termomodernizacji z nowym dachem). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

399 000 zł360 m² 1 108,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Twój nowy dom z ogromnym potencjałem w Jaworzynie Śląskiej. Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 360 mkw, usytuowany na działce o powierzchni 452 mkw. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

444 000 zł86 m² 5 162,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej idealne dla rodziny! Lokalizacja: jaworzyna Śląska Powierzchnia: 86 m Piętro: 1. w dwupiętrowym budynku Liczba pokoi: 4 Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

159 000 zł63,70 m² 2 496,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko u nas! Na sprzedaż lokal użytkowy w Jaworzynie Śląskiej. Świetne połączenie komunikacyjnej z Wrocławiem i nie tylko(pkp). Lokal położony na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

200 000 zł63,70 m² 3 139,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal zlokalizowany w Jaworzynie Śląskiej. Mieści się na parterze budynku. Rozkład: wejście od ulicy, duża witryna- z możliwością podziału oraz zaplecze- można wydzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

260 000 zł111 m² 2 342 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu w Jaworzynie Śląskiej. W skład lokalu wchodzą: - sala główna - poczekalnia - pomieszczenie gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

225 000 zł61,50 m² 3 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Świetne mieszkanie z potencjałem w Jaworzynie Śląskiej- wysoki parter. Lokalizacja: lubiana i ceniona część Jaworzyny Śląskiej (przed wiaduktem jadąc od Świdnicy),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

579 000 zł97 m² 5 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) w Jaworzynie Śląskiej. Dom o powierzchni użytkowej 97 m2. Dom został podzielony na strefę dzienną zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

499 000 zł117 m² 4 264,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy na sprzedaż 16 segmentów i dwa domy parterowe w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Jaworzynie Śląskiej. Nieruchomości posadowione są na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

760 000 zł240 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni 240m2 na działce 500m2 położony w Jaworzynie Śląskiej. Nieruchomość składa się z: parter; salonu (45m2) z wyjściem na taras, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal użytkowy do przekształcenia na piękne i rozkładowe mieszkanie 3/4 pokojowe Lokalizacja: dobre usytuowanie, blisko pkp i autobus, sklepy, szkoła. Rozkład: możliwości wydzielenia salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

224 900 zł46,28 m² 4 859,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

57,34 zł/m²8,72 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni 8,72 na 1 piętrze dworca Jaworzyna Śląska. Na placu przydworcowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

469 000 zł100,50 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta aktualna Dom w trakcie budowy, położony na obrzeżach Jaworzyny Śląskiej. Możliwość zakupu w stanie deweloperskim z wykonanymi przyłączami za dodatkową opłatą: stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

51,71 zł/m²9,67 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni 9,67 na 1 piętrze dworca Jaworzyna Śląska. Na placu przydworcowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

450 000 zł87,50 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

450 000 zł | 87,5 m | 3 pokoje | Jaworzyna Śląska Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 87,5 m, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

85 000 zł40 m² 2 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z miejscem parkingowym

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

125 100 zł26,80 m² 4 667,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, kuchnia oraz łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

459 000 zł126 m² 3 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na osiedlu domów jednorodzinnych w Jaworzynie Śląskiej w sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126m2 każdy. Dwukondygnacyjny,z garażem! Stan surowy, zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Cicha

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

560 000 zł173,20 m² 3 233 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, w stanie surowym otwartym, położony w cichej i zielonej okolicy niedaleko Jaworzyny Sląskiej. Działka o powierzchni 1000 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

26,67 zł/m²75 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: dobre usytuowanie, spore natężenie pieszych i aut, w pobliżu dogodny parking. Idealny na: sklep, usługi, siedzibę firmy. Rozkład: duża sala usługowo sprzedażowa(ponad 50m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Powstańców

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

15 zł/m²185 m² 2 775 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę najmu budynku magazynowego przy ul. Armii Krajowej 5 w Wałbrzychu. Budynek magazynowy o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

319 000 zł100 m² 3 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z zabudowaniami gospodarczymi - działka 24 ary! Dom o powierzchni około 100 m2, z czego część mieszkalna obecnie stanowi około 80 m2 - pozostała część jest do adaptacji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

450 000 zł210 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pół domu wraz z 17 arową działką rolną Wieś na trasie Świdnica-Jaworzyna Śląska, dobry dojazd do Świdnicy, strzegomia, jaworzyny Śląskiej czy Świebodzic. Spokojna wioska, dostępne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: dobre usytuowanie, spore natężenie pieszych i aut, w pobliżu dogodny parking. Idealny na: sklep, usługi, siedzibę firmy. Rozkład: duża sala usługowo sprzedażowa(ponad 70m2),.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij